שליחת קורות חיים - חיפוש עבודה

שליחת קורות חיים מוכנים? מחפש/ת עבודה? 

חברת גולדן ג'וב מגייסת עובדים לחברות המובילות במשק 

על מנת לשלוח קורות חיים השתמש בטופס הבא:

שליחת קורות חיים - מחפש עבודה?

מחפש עבודה? השאר פרטים ונציגינו יצרו עימך קשר.

בגולדן ג'וב מגייסים באהבה ❤ 

תהליך שליחת קורות החיים עלול להיות תהליך מייגע למחפש העבודה, הן בשל ריבוי מקומות העבודה הפוטנציאליים והן בשל חוסר הכוונה/ מיקוד מקצועי של העובד.
חברת גולדן ג'וב כוח אדם והשמה בעלת רזומה עשיר בהתאמת קורות חיים למקומות עבודה לעשרות אלפי עובדים ברחבי מדינת ישראל. זו בדיוק ההזדמנות בשבילך לנצל את היתרונות והמשאבים שהחברה מעמידה לצורך קידום קו"ח והקריירה שלך ❤ 

שליחת קורות חיים הפצת קורות חיים גולדן ג'וב כוח אדם והשמה חיפוש עבודה דרושים/ות עובדים/ות מנהל/ת לשליחת קו

קורות חיים הם כרטיס הביקור שלך והם הקובעים את הרושם הראשוני שאת/ה מעביר/ה. חשיבותם הרבה של קורות החיים נובעת מהעובדה שהם אלו שבגינם או בזכותם יחליט המעסיק הפוטנציאלי האם להזמינך לראיון עבודה. להלן טיפים בכל הקשור לכתיבה נכונה של קורות חיים: 1. דאג כי קו"ח יהיו מסודרים ונוחים לקריאה. 2. שלח קורות חיים מודפסים בלבד . 3. קורות חיים צריכים להיות תמציתיים ועניינים לכן הקצה להם עמוד אחד בלבד. אם ניסיונך מחייב זאת, שני עמודים הינם המקסימום. 4. בתחילת העמוד ציין את הפרטים האישיים – שם, שם משפחה, טלפון, עיר מגורים, כתובת דוא"ל, רישיון נהיגה וטלפון עדכני. 5. את הניסיון המקצועי כתוב בסדר כרונולוגי הפוך- מעיסוקך הנוכחי ואחורה. 6. בעל מקצוע? הנדסאי או מהנדס? הדגש (בצורה מילולית) את הניסיון המקצועי שלך הרלוונטי למשרה המבוקשת. 7. בעל תואר ראשון או שני? השכלה היא עניין חשוב ביותר ולכן ציין את השכלתך, מוסד הלימודים, מועד סיום הלימודים, הצטיינות וכדומה. 8. קצין/ מפקד? הצג את שירותך הצבאי באופן קצר ( אלא אם התפקיד רלוונטי למשרה המבוקשת). 9. דובר אנגלית, ערבית, רוסית או צרפתית? ציין את השפות בהן אתה שולט ומה היא רמת השליטה שלך בהן. 10. אין צורך לציין תחביבים ותכונות.